Ізмаїльський військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО _ МОРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАЗОМ З ІЗМАЇЛЬСЬКИМ ПРИКОРДОНИМ ЗАГОНОМ ТА ВІЙСЬКОВОЮ ЧАСТИНОЮ 3058 ПРОВЕЛИ ЗМАГАННЯ З ВІЙСЬКОВО-ПРИКЛАДНИХ ВИДІВ СПОРТУ

11 вер. 2021

Сьогодні, 10 вересня 2021 року, напередодні Дня фізичної культури та спорту, на центральному стадіоні міста Ізмаїл відбулись змагання з військово-прикладних видів спорту. У них взяли участь три команди: Ізмаїльського військово - морського ліцею, підрозділу Ізмаїльського прикордонного загону та Військової частини 3058 НГУ м. Ізмаїл. Учасники змагань повинні були якнайбільше разів підтягнутись на перекладині, якнайдалі кинути гранату, стрільба з пневматичної гвинтівки, біг на 100 м та біг на витривалість 3000 м.
Самі ж змагання тривали у запеклій боротьбі. Яскравим свідченням тому стало біг на витривалість 3000 м.
За результатом змагань загальнокомандні місця розподілилися наступним чином: третє місце посіли спортсмени Ізмаїльського прикордонного загону, друге – команда Ізмаїльського військово - морського ліцею і перше – команда Військової частини 3058 НГУ м. Ізмаїл. Усі переможці були нагородженні грамотами та медалями.
Також були відмічені та нагородженні медалями спортсмени, які досягли високих результатів у особистій першості.
Кращим зі стрельви з пневматичної гвинтівки став ліцеїст Губіч Яків з регультатом 16 балів, ІІ місце зайняв ліцеїст Георгієв Сергій з результатом 13 балів і ІІІ місце посів солдат в/ч 3058 Плаха В.
Кращі з метальником гранати став солдат в/ч 3058 Горобець М. з результатом – 57 м, другий результат у солдата в/ч 3058 Плаха В. – 53 м і третій у ліцеїста Черевченко С. – 48 м.
Краще всіх підтягнувся солдат в/ч 3058 Хмаренко – 25 рази, другий результат у солдата в/ч 3058 Перепелюк – 24 разів і третій у ліцеїста Губіча -20
Кращим у забігу на дистанцію 100 м у військовій формі став ліцеїст Руфулаєв Е. з результатом 12,9 с., ІІ місце посів солдат в/ч 3058 Горобець з результатом 13,2 с. та ІІІ місце зайняв солдат в/ч 3058 Цуркан з результатом 13,4 с.
В останньому етапі змагань забіг на дистанцію 3000 м І місце зайняв солдат в/ч 3058 Коволенко з результатом 11 хв. 04 с., ІІ місце - солдат в/ч 3058 Плаха з результатом 12 хв. 39 с та ІІІ місце - солдат в/ч 3058 Перепелюк з результатом 12 хв. 44 с.
Зазначимо, що захід був організований з метою патріотичного виховання підростаючого покоління та військовослужбовців м. Ізмаїла, формування соціально зрілої особистості, гідного громадянина Української держави, підвищення військової компетентності та розширення можливостей своїх фізичних здібностей