Ізмаїльський військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

 



 

ГРАФІК ІСПИТІВ

 для вступу до КЗ «Ізмаїльська спеціалізована школа – інтернат – військово – морський ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою»

на 2019/2020 навчальний рік

 

з/п

ІСПИТИ

ЧАС

ДАТА

Приймальна комісія

1

ЛІКАРСЬКА КОМІСІЯ

10:00

15.07.2019 р.

Голова комісії:

В. о. директора  Н.В. Стогнієнко

Члени комісії:

м/с Погорела Л.О., м/с Гергі В.І.

2

УКРАЇНСЬКА МОВА

І група 09:00

ІІ група 

11:00

16.07.2019 р.

Голова комісії:

В. о. директора  Н.В. Стогнієнко

Екзаменатор: Куценко А.М.

Секретар: Литвиненко О.В.

3

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА 

10:00

18.07.2019 р.

Голова комісії:

В. о. директора Н.В. Стогнієнко

 Екзаменатор: 

Секретар: Литвиненко О.В.

4

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ВІДБІР

10:00

19.07.2019 р.

Голова комісії:

В. о. директора Н.В. Стогнієнко

Екзаменатор 

Члени комісії: литвиненко О.В.

Секретар: Каракада Ю.А.

5

 МАТЕМАТИКА

І група 

09:00

ІІ ГРУПА

11:00

22.07.2019 р.

Голова комісії:

В. о. директора Н.В. Стогнієнко

Екзаменатор:  Гробовенко Н.В.

Секретар: Литвиненко О.В.

6

 Англійська мова

І ГРУПА 

09:00

ІІ ГРУПА

11:00

24.07.2019 р.

Голова комісії:

В. о. директора Н.В. Стогнієнко

Екзаменатор Кисельова Л.Л.

Секретар: Литвиненко О.В.

7

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЕКЗАМЕНІВ

10:00

26.07.2019 р.

Приймальна комісія

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

КЗ «Ізмаїльська спеціалізована

 школа – інтернат – військово – морський ліцей

 з посиленою військово – фізичною підготовкою»

____________________Н.В. Стогнієнко

___________2019 р.

 

ГРАФІК

КОСУЛЬТАЦІЙ ДО ІСПИТІВ

для вступу до КЗ «Ізмаїльська спеціалізована школа – інтернат – військово – морський ліцей з посиленою військово – фізичною підготовкою»

на 2019/2020 навчальний рік

з/п

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ

 

 

ЧАС

 

ДАТА

 

ВИКЛАДАЧ

1

УКРАЇНСЬКА МОВА

 

 

15:00

15.07.2019

Вчитель української мови Куценко А. М.

 

2

 

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

 

13:00

16.07.2019

Офіцер – вихователь

 

3

МАТЕМАТИКА

 

15:00

19.07.2019

Вчитель математики

Гробовенко Н.В.

 

4

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА

 

13:00

22.07.2019

Вчитель англійської мови

Кисельова Л.Л.

 

 


Список вступників 2019-2020 н.р.

І група  з української мови на 09:00

№ з/п

ПІП

  1.  

Ананьєв Владислав Андрійович

  1.  

Бачу Євген Георгійович

  1.  

Безродний Дмитро Едуардович

  1.  

Біна Анатолій Анатолійович

  1.  

Блажко Ярослав Валентинович

  1.  

Богданенко Олександр Олегович

  1.  

Бондаренко Оксана Іванівна

  1.  

Бошков Василь Вітальович

  1.  

Бояршинов Роман Вікторович

  1.  

Бур’ян Ігор Володимирович

  1.  

Войку Олексій Федорович

  1.  

Геока Євгеній Ілліч

  1.  

Дарадур Руслан Олександрович

  1.  

Делі Віолета Володимирівна

  1.  

Дімов Данило Ілліч

  1.  

Дронов Віктор Віталійович

  1.  

Єременко Олександр Ігоревич

  1.  

Іоргова Ганна Володимирівна

  1.  

Ілікчієв Сергій Сергіївич

  1.  

Карелілов Михайло Михайлович

  1.  

Кобець Кирило Валентинович

  1.  

Коровянко Олександр Вячеславович

  1.  

Куртєв Дмитро Васильович

  1.  

Лук’янов Максим Євгенович

  1.  

Маджаров Олександр Степанович

  1.  

Максименко Анатолій Костянтинович

  1.  

Мараренко Олександра Олександрівна

  1.  

Марку Роман Ігорович

  1.  

Марьєв Андрій Андрійович

  1.  

Мітакі Олександр Максимович

 

Список вступників 2019-2020 н.р.

ІІ група  з української мови на 11:00

 

  1.  

Московський Олексій Юрійович

  1.  

Муравльова Анастосія Сергіївна

  1.  

Оболянін Олександр Миколайович

  1.  

Обухов Валентин Сергійович

  1.  

Орлов Артем Віталійович

  1.  

Остапенко Олександр Юрійович

  1.  

Павлова Діана Вячеславівна

  1.  

Паладуца Владислав Федорович

  1.  

Паюл Надія В’ячеславівна

  1.  

Петров Антон Ігоревич

  1.  

Полубуткіна Ганна Генадівна

  1.  

Полубуткіна Ольга Сергіївна

  1.  

Працук Дарья  

  1.  

Римбу Денис Ілліч

  1.  

Родіонов Олексій Валентинович

  1.  

Рябчук Максим Олександрович

  1.  

Сімов Андрій Олександрович

  1.  

Тарасов Владислав Юрійович

  1.  

Файницький Олег Володимирович

  1.  

Федурин Костянтин Олександрович

  1.  

Цибульский Максим Русланович

  1.  

Шевченко Анастасія Володимирівна

  1.  

Шумовська Ольга Миколаївна

  1.  

Шуніна Анна Анатоліївна

  1.  

Голубов Кирил Васильович